Obwieszczenie Starosty Świeckiego znak BOŚ.6740.1.P.1144.2026
Świecie, dnia 2 września 2026 r.
STAROSTA ŚWIECKI
BOŚ.6740.1.P.1144.2026
O B W I E S Z C Z E N I E
S T A R O S T Y Ś W I E C K I E G O
Na podstawie art. 72 ust. 6 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r. poz. 670 ze zmianami) oraz art. 82 ust. 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 ze zmianami.) podaję do publicznej wiadomości informację
o wydaniu w dniu 1 września 2026 r. decyzji nr 415/2026
zatwierdzającej projekt zagospodarowania terenu
oraz projekt architektoniczno - budowlany
i udzielającej pozwolenia na budowę obejmującego
stację paliw płynnych i gazowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
z planowaną lokalizacją na terenie działek nr 34/14, 34/16
w obrębie ewidencyjnym Zbrachlin, jednostce ewidencyjnej Pruszcz.
Dane o wydanej decyzji zamieszczone zostały w publicznie dostępnym wykazie danych zawierającym informację o środowisku i jego ochronie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Świeciu.
Informuję, że osoby zainteresowane mogą zapoznać się z aktami sprawy w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Świeciu przy ul. Hallera 9 w pokoju nr 219.
up. Starosty Świeckiego
Zastępca Kierownika
Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
Anna Górska